Coen Geers

Coen Geers

Directeur FysicX

AGB code: 04-105668
BIG: 99053274904

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Manueel therapeut
Echografie
Shockwave
Schouder

Clemens Binkhorst

Clemens Binkhorst

Manager FysicX

HRM
Sales
Marketing

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Fysiotherapeut

AGB code: 04-114963
BIG: 19066138404

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
Master Manueel therapeut
Nekgerelateerde hoofdpijn
Duizeligheidsklachten

Screening van klachten en blessures als Fysiotherapeut voor Volleybal Academie en samenwerking met regiotrainingen Volleybal

Lise Overmars

Lise Overmars

Fysiotherapeut

AGB code: 04-851179
BIG: 89921368704

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Geriatrie Fysiotherapeute
Parkinson
Hartnet
COPD
Valpreventie

Evelien van Dam

Evelien van Dam

Fysiotherapeut

AGB code: 04-112107
BIG: 99908457504

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Kinderfysiotherapie
SI therapeut

Mark Campschreur

Mark Campschreur

Fysiotherapeut

AGB code: 04-125458
BIG: 19920031404

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Manueel therapeut

Maartje Ausems

Maartje Ausems

Fysiotherapeut

AGB code: 04-113154
BIG: 09910321904

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Manueel therapeut
Kinder Manueel therapie
Extended Scope specialist

Chiel van Rossum

Chiel van Rossum

Fysiotherapeut

AGB code: 04-851386
BIG: 19921602504

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Manueel therapeut
Virtual reality bij nekklachten
Beweegprogramma’s

Mila Kalfsterman

Mila Kalfsterman

Fysiotherapeut

AGB code: 04-249804
BIG: 89929591804

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
Dry needling
Echografie i.o

Karlijn Rutten

Karlijn Rutten

Fysiotherapeut

AGB code: 04-245370
BIG: 39924916304

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
MSc Sportfysiotherapie
Dry- Needling Echografie

Myrthe Meere

Myrthe Meere

Fysiotherapeut

AGB code: 04-248698
BIG: 39928761004

Specialiteiten:
Fysiotherapeut
Dry needling (rug, nek, hoofd)
Echografie i.o.
Shockwave i.o.
Claudicatio i.o.

Benthe Westerbeek

Benthe Westerbeek

Sport Instructeur

Specialiteiten:
Sportinstructeur
Fysiotherapeut i.o

Daniel Brummel

Daniel Brummel

Sport Instructeur

Specialiteiten:
Sportinstructeur
Fysiotherapeut i.o

Sofiane Rhouma

Sofiane Rhouma

Sport Instructeur

Specialiteiten:
Sportinstructeur

Jacqueline Mekking

Jacqueline Mekking

Administratie
Henny Muileman

Henny Muileman

Receptioniste
Anke Rhouma

Anke Rhouma

Receptioniste
Marjolein Koopman

Marjolein Koopman

Facilitair medewerkster
Mariska Geers

Mariska Geers

Ondersteunend administratie